Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ano, po tom co jsem před několika lety spustil filtraci se štěrbinovým předfiltrem a dvěma 300 litrů nádržema, se nemohu zbavit dojmu, že voda je čistá již od začátku, ještě než jsou bakterie schopné se namnožit. Na první "zelenou " zimní vodu pouštím UV lampu (nyní je už vypnutá).

Letos jsem několikrát použil prostředek nejmenované propagované firmy pro zahájení sezóny. Projevilo se to zelenýmy shluky hmoty, které odsál skimmer. Po třetí aplikaci (cca po 14 dnech) byl už efekt minimální.

Do filtračních nádrží na začátku sezóny kapu gel s bakteriemi. V důsledku současných úvah zvažuji, že se i na to vykašlu.

Upozorňuji ale, že mám objemově malé jezírko (cca 8 m3), i když silně zarybněné (ne Koi kapr) a je podstatnou část dne ve stínu mezi dvěma budovami. Plné slunce má v sezóně jen cca 7 hodin přes poledne.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika