Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

tak to vam uz nereknu ale byl to tetra pond medifin, ja si nebyl vubec jistej co jim je tak jsem hledal nakej univerzal, nastesti zabral, jeste jsem to doplnoval probioatikama a kdyz zacli pomalu zrat tak jsem do nich cpal vitaminy, s tema neprestanu po cely rok, tak dvakrat tejdne jim to krmeni vemu sprejem, a co se tyce vody tak mate pravdu, zlepsujese to pomalu, behem lecebny kury ktera trvala tyden se zacala delat pena na hladine u vytoku s filtrace a prestala az po nekolika dnech co jsem pouzil aktivni uhli, parametry vody jsem radsi ani nemeril, asich bych se zvratilsmileyale jinak rostliny v poho a mel jsem strach i o jesetera, prej jsou na tyhle pripravky citlivy dost ale taky to dal v pohode

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika