Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

ja sam nevim, ty filtraci bych asi az takovou zasluhu nedal ac teda mechanicka cast funguje nad moje ocekavani, asi urcite tam bude v biologicky casti vetsi plocha pro osidleni bakteriemy nez u filtrace sun sun atd, ja hlavne do ty filtrace sel kvuly tomu cisteni, zadny rucni vymyvani filtracnich hub atd, a co se tyce ty vlaknity rasy, ja mel do letoska neustale super vodu, v metru sedmdesati jsem videl kazdy zrnko pisku ale taky mel pomalu metrovy vlaknity rasy, ted mam vodu tak na pulsmileya myslim ze si rasy navzajem konkuruji, nevim jak se jim odborne rika, volne plovouci alias zelena voda a vlaknita, ja fakt nevim cim to jesmileyono taky zalezi jaky ma kdo pozadavky a co si kdo predstavuje pod cistou vodou no, ja uz slevil ze svych pozadavku a jsem spokojenysmileyted mam nabitej tyden ale zkusim udelat to video aby bylo videt jak jsem na tom s vodou pro lepsi predstavu, verim ze spousta lidi ma jinou predstavusmileyjako musim rict ze mi brutalne zezelenal kacirek a vubec kameny v jezirku, letos jsem jeste nezapnul uv lampu, ale narust vlaknity rasy na nich je v milimetrech, myslim ze to bude v ty konkurenci mezi tema ruznyma druhy ras a mozna i tou filtraci, ze to fakt funguje, ale na tohle hodnoceni je jeste asi moc brzo, to necham az po sezone, a co se tyce samotny vyroby toho filtru, na tom vazne nic neni, jsou to jen tri sudy a par pruchodek mezi nima a par vzduchovych hadiceksmileyfakt na tom nic neni

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika