Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

no vidim to tak po dvou tydnech, taky premyslim ze bych zainvestoval do poradnyho sterbinaku, ten co jsem udal a pouzivam z ruznymi upravami uz nekolik let neni vylozene naprdsmileyzachyti toho fakt hodne jen po zhruba, placnu,dvaceti hodinach se ta nerezova tkanina zanese a voda steka po ni do odkalovaciho zlabku, zkousel jsem ruzny uhly dopadu vody na sito ale pokazdy to je stejny, asi to je tim jak je sito vyrobeno, jiny jsem bohuzel nesehnal, mozna by stacilo koupit original nahradni sito a zbytek dodelat doma, ale na to nepospicham, jak rikam tohle taky zachytava dobre bordel jen to nebude tak uciny jako original a musim to denne oplachovat hadicej ale to mi zatim problem nedela ale urcite to budu do budoucna resit

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika