Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

tak vcera jsem zapojil i druhe cerpadlo ze dna a docela problem, pokud jsem jel jen na skimmer kde mam cerpadlo co dava 5 500l/h tak parada, jak jsem k tomu pridal to druhy ze dna co dava 6 500l/h tak je to tak na hrane, jsem tak centak od bezpecnostniho prepadu(pred tim jsem byl tak ty ctyri cm) pote co se zanese mechanicka cast, jeste ze na tom druhym cerpadle mam moznost regulovat prutok, takze to co jsem stvoril urcite neni vhodny na prutok nakych 12 000l/h ale spis na nakych 7 000 max 8 000l/h, zacinam uvazovat o tom, ikdyz mozna predcasne, ze pres dalsi zimu udelam jeste jeden filtr, budu mit pak zvlast na skimmer a zvlast na cerpadlo ze dna, uvidim jak se to bude ted chovat s timhle vetsim prutokem, mozna jen maluju certa na zed a bude to fungovat i s tim vetsim prutokem bez problemu, ale me osobne se vic libi kdyz se ta voda skrz ten filtr tak nezenesmileyted tak tyden pockam a pak pisnu jak to jde az budou naky poznatky zassmiley

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika