Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
tak davam naky postrehy, vzduchovani biologicky casti jsem vyresil, ja mel na ty hadicce vyvrtany diry po deseti cm a o prumeru 3mm, koupil jsem kompresor co dava 90l vzduchu a zmena k lepsimu nic moc, tak jsem to vypustil, vybral kaldnes a tavnou pistoli kazdou druhou dirku zalepil a zbyvajici jsem prevrtal na 4,5mm, byla to pakarna, jsem tam poradne nedosahnul:)napustil jsem to nasypal kaldnes a ted uz to je parada, vari se to stejne po celym obvodu, jinak mechanicka cast maka taky pekne, se mi zda ze cim je spinavejsi tim zachytava jemnejsi bordel, zatim to cistim cca kazdej osmej devatej den ale par dnu navic by to taky dalo, ted uz jen cekat co to udela v lete, jak to bude stihat atd:)
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika