Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak jezírko se pěkně čistí, už vidím dobře na dno a každou rybku.

A právě pohled na dno mne nepotěšil, mám tam kačírek a je samozřejmě pokryt řasou.

Před zvětšením jezírka jsem vždy na jaře vodu vypustil, kačírek propral. Ale po rekonstrukci to asi takto už nepůjde.

Jak to vyčistit? Vysavač, ale ten nemám, navíc jej kupovat pro jedno čištění na jaře v podstatě minijezírka se mi nechce. Jde o cca 3 m/2 dna.

Uvažuji o nějakém čerpadle, které umí nasávat vodu hadicí, dát na konec něco jako třeba uřízlou PET lahev a takto to odkalit jako u akvárek, prostě udělat odkalovací zvon, jen s čerpadlem, samospádem to nejde.

Jenže skoro všechna čerpadla jsou do vody a nasávají přes velé tělo, ne jen přes vpust na hadici.

Nemáte někdo nápad, jaké čerpadlo použít? Ani nevím, jak silné - odhaduji 1000 - 1500 l/hod?

Máte s tím někdo zkušenosti, řešíte to někdo tímto způsobem? Nebo jiný dobý nápad?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika