Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Velikost je určitě dostačující, pstruhy lze chovat i v podstatně menších nádržích. Akorát při té hloubce do 2m by to chtělo nádrž umístit tak aby nedošlo v parných dnech k přehřátí(pokud nemáte možnost přes vedra téměř kontinuálně dopouštět chladnou vodu).

Osádka závisí na filtraci a intenzitě krmení. Nevím jestli chcete mít hejno pár desítek kusů pro radost nebo vykrmovat 500ks pro spotřebu ;)

S rozmnožením nepočítejte, duháci myslím že se v našich podmínkách přirozeně netřou. Siveni tuším že ano, ale v prostředí jezírka bych tomu moc naděje nedával. Loni mi samci sice vytloukali do štěrku jámy jak blázen, ale nic jiného jsem pak nepozoroval(možná to bylo ale jen nezralostí samic). Letošní sezonu jsem je slovil a vytřel uměle, momentálně se mi už rozplavává plůdek :)

Hodně zdaru

VW

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika