Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, já mám jezírko cca 35m3 osádku jezera tvoří kapři, jeseni,karasové, ostroretky,závojnatky, jeseteři,sumci, amuři a j.Mám postavený fitr kde mám nařezané matala rošty v bedýnkách hrubší a jemnější a v druhé polovině filtru mám v bedýnkách kaldness K1, celkový obsah filtru je cca 300 l loni, když jsem jezero dodělal, tak jsem mě doporučili do jezera dát mikroby a do filtru startovací bakterie voda paráda na podzim jsem vypláchl filtr a přes celou zimu běžela filtrace včetně vzduchování a na jaře jsem se zhrozil, ryby přežily ale řasy tak půlmetrové, požil jsem aktivní kyslík vodu jsem ztmavil výtažkem z rašeliny a pozoroval co to bude dělat :NIC.sehnal jsem ječnou slámu a zase nic.Jezero vypustil vymyl napustil a za 3 týdny opět řasy vysavačem jsem se s nimi pral použil jsem 1 dc sava nic modrou skalici skoro nic řasy jsem tahal dva dny, ve filtru zalepené matala rošty tak že je vymyji.Když jsem vyndal první rošty a začal vymývat tak jsem si vzpoměl že mi říkali NEMÝt POUZE OKLEPAT!! Rošty jsem oklepal a vložil do filtru nasypal start filtr a za dva dny voda křišťál už bych filtr nikdy nemyl!! Soused má jezírko asi 6m3 dal jsem mu start filtr a když pustí filtr tak mu z filtru teče zelená voda ten filtr ma kupovaný takovou bedýnku asi na 20 l vody tak neví co s tím

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika