Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Protože jsem pravidelný čtenář rubriky zahradní jezírka, hned jsem si našla stránky, kde nabízí Pond Protect testovací vzorek. Je to jen na vláknitou řasu, jinak je na obrázcích voda naprosto průzračná(ryby jsem tam neviděla). Já se s čistotou vody potýkám od loňského roku. Prostředky - některé fungují docela dobře, ale je to krátkodobá záležitost(peroxyd vyvločkoval špínu)a poměrně drahá. Manžel je značně netrpělivý tvor(nejradši by měnil vodu každý týden aby viděl na dno), já se snažím něco s tím dělat bez chemie. Letos jsem nacpala silonový pytel od brambor 75l rašeliny a potopila ho na dno. Nevím za jak dlouho to má fungovat, ale po týdnu stále sbírám řasy síťkou. Nevím jestli jsem nezvolila moc hustý pytel, nebo mám dát víc rašeliny - jezírko má 15 000l. Jezírko je osazené rostlinami, sortiment ryb 2 jeseteři, 6 zlatých karásků, několik sivenů a pstruhů a v neposlední řadě okouni, kteří se na jaře vytřeli, ale teď padají jeden za druhým. Vysoké pH, amoniak z rozpadajících se řas? Poraďte, pořád nevím, kde dělají soudruzi z NDR chybu:((. Dík Janina

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika