Postavení na orné půdě



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
         
solutan - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (166) - 168.9 (?) 
4.11.2012 12:11

Minulý rok dělali územní plán a nezahrnuli mě to do územního plánu z odůvodněním, že je to roztroušená zástavba. Nejbližší barák je vzdálený 300 metrů a vede tudy silnice, která spojuje dvě části obce. Z druhé strany je nejbližší barák 500m. Až se bude zase někdy za 5 let dělat územní plán, tak se to tam pokusím znovu zahrnout, ale nevidím to dobře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
            
amidamaru - (13) - 56.14 (?), 4.11.2012 17:14

Děkuji za reakce.Stále mi však nikdonenapsal, kolik by mohlo stát(v dnešnní době)převod.Třeba těch 30arů na zahradu a zbytek 42arů, třeba na pastvinu.Ale s těma ovcema, to je zajímavý nápad.Už jsem o tom přemýšlel.

Na rovinu.Tady v Třinci se začli roztahovat Pražáci-CPI.Začali požadovat nehorázné prachy za pronájem bytů.Jsem důchodce a už je problém jejich nájem utáhnout.Proto jsem chtěl tam si postavit nějakou chatku, kde bych sezonně přežíval a na zimu bych se stáhl k synovi.Za 1.Ušetřil bych na cestě, jinak by i to vypadalo, kdybych tam byl celé léto, a za 2.Neplatil bych už tak nekřestanské nájemné zlodějům.I nějakou tu hospodárkou bych pomoh dětem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika