Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Uvedený rozměr 5x4 m a podkroví, to bude trochu náročnější.Když by jste si spočítal materiál, práci s dřevem a řemeslníka, jak píšete, tak bych raději volil koupení hotového.Když si zajdete do Bamaxu, tak mají katalog zahradních domků.Ty kolem 50.000,.-Kč splňují Váš požadavek.Neprodává je jenom Bamaux, ale mnohem více firem a jde si vybrat cenově dostupnější.Když si na stavbě neuděláte dost sám, tak se Vám nevyplatí dělat svépomoci.Firmy Vám ji /některé/ i postaví do týdne.A taky bych vzal v úvahu radu o stavebním úřadu, asi od toho bych začal a pak se rozhodovat dál.Jeden malý příklad.Chtěl jsem stavět posezení 6x4.Materiál mě vyšel asi před 7 lety na 15.000,-Kč.Práce vlastní.Prkna, trámy, krytina,hřebíky, okapničky,šrouby-materiál/na vazbu jsem si je dělal sám/  Lazuru, dlaždice a další drobnosti.Když se říká,že práce jednou tolik, tak to máte 30.000.Kam by jste se dostal dnes s materiálem a vše kolem.Vám bude stačit, když budete muset udělat patky a to stojí další peníze.Proto taková moje rada.Na posezení se můžete podívat v oddíle Altány a pergoly.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika