Ohraničení zeleninových záhonů



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
   
Krajinka - (8) - 164.130 (?) 
10.2.2017 12:12

Dobrý den, připojuji fotku, jak to řeším já mnoho let. Používám natahovačku fólii, protože by mi jinak vše sklidili psi.:-)  A navíc nechci, aby se po záhonech potulovaly kočky.

ohraničení zeleninových záhonů
ohraničení zeleninových záhonů
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
      
host - 157.239 (?), 10.2.2017 12:17

To je dobrý, to je príma-navíc není flóře zimayes!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Hospůdka na mýtince - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (105) - 38.61 (?), 11.2.2017 15:11

Ještě k cetrisu.

Před mnoha lety mne donutili požárníci (stavební úřad) použít cetris jako podhled v nevytápěném skladu. Po cca 14 ti letech je na výměnu, a to ve skladu žádná vysoká vlhkost není.

Několik zbylých desek jsem nechal na povětrnosti opřených o zeď, již po 4 letech se začaly rozpadat a v záhonu bych tyto zbytky určitě vidět nechtěl.

Účel cetrisu je zpomalit hoření v případě požáru, oddělit požárně nebezpečné úseky, nedovolit ohni prostoupit do dalších prostor. Naprosto není určen do záhonů na zpomalení růstu plevelů, nebo vytváření cestiček v záhonech. Je to průmyslově vyráběný produkt, kde určitě nikdo nezkoumal následky použití v záhonu.

Z těchto důvodů bych raději použil přírodní materiály i s rizikem, že nebudou mít takovou trvanlivost (tu cetris také nemá).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 147.130 (?), 11.2.2017 15:38

Díky za reakci, výrobce má hobby variantu a ta je určená podle popisu i na zahradu, to jsem nevěděl a myslel jsem, že s ní někdo už operuje, ale tu folii zevnitř k zabránění přímému styku s půdou asi teda dám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika