Změna barvy folie v bazénu



host - 120.238 (?)
1.6.2019 20:20

Dobrý den, tak to je stejne jako my.. ja pouzivam takove ty tri v jednom nebo jak to je.. take mam tu nejdrazsi folii od nich..  Super v pondeli volam a reklamuju. Jen je u nas blby ze uz mi vodu budou muset dovezt :/

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Stránky: 1,  2,  3   
host - 120.238 (?), 1.6.2019 16:56, zobrazeno: 16336x
Zdravím, máme od letošního května bazén azuro s fólií. Po dvou hezkých dnech je to na koupání. Po odkryti plachty a vyluxovani jsem zjistila, že tam kde na dně stál bordel je fólie taková jakou jsme koupili před dvěma měsíci. Taktéž tam kde nebo voda (lem bazenu) ale všude jinde je taková zašedlá. Mechanicky (houbička) nic neudělala. Bazén jsme kontrolovali, filtrovali, chlorovali. Nikde jsem nenašla o tom žádnou zmínku že by se to někomu stalo. Napadá někoho z vás co to může být? Díky
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 168.120 (?), 1.6.2019 20:03

Dobrý den, tak já to mám jako vy. Bazén napuštěn 8.května. zakrytý a plovák s jednou tabletou trio. Filtace pouštěna 2x týdně na 4 hodiny. Po odkrytí folie v místě styku s vodou zdegradovaná. Tam kde byly usazeniny na dně je původní barva. Dnes jsem byl na Mountfieldu reklamovat. Čekám na technika. Vypadá to, že začali dovážet šunt místo bazénové folie. Podotýkám, že jsem s koupil tu nejdražší folii /modro- bílou. Co se konzultoval s odborníky jiných firem na bazény, tak to nikdy nezažili. Takže buď nekvalitní fole, nebo problém s tabletami. Používali jste taky Trio tablety? Dám kdyžtak vědět, jak jsme dopadli s reklamací.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 120.238 (?), 1.6.2019 20:20

Dobrý den, tak to je stejne jako my.. ja pouzivam takove ty tri v jednom nebo jak to je.. take mam tu nejdrazsi folii od nich..  Super v pondeli volam a reklamuju. Jen je u nas blby ze uz mi vodu budou muset dovezt :/

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 120.238 (?), 1.6.2019 20:28

Tak oprava, nedalo mi to a mame ty tablety 5v1 takze klidne jim vyridte ze ten problem nemate sami, ale i jine tablety to zpusobuji.. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 158.178 (?), 15.6.2020 13:00
Dobrý den, bohužel mám úplně stejný problém. Bazén mám pouze rok starý a chemií používám stále stejnou. Jak dopadla u vás reklamace?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 19.237 (?), 3.6.2019 21:10
Mám stejný problém. Bazen azuro zakoupen letos v únoru. Folie také ta nejdražší Galaxy modro-bílá. Napuštěno asi měsíc. Používám Savo tablety. Nikdy jsem s nimi neměla problém. Loni jsem používala v bazénu s nafukovacím límcem a žádné barevné změny jsem na fólii nepostřehla. Ale letos nový bazén a folie vypadá strašně. Místo modro bílé je taková zelená. Voda působí jak zelený brčál, ale přitom je průzračně čistá, jen to dno a okraje zbarvene folie ji tak zkreslují. Hlavně že Mountfield garantuje barevnou stálost a odolnost proti chemickým přípravkům. Myslíte, že se vyplatí reklamovat?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 142.73 (?), 3.6.2019 22:05

Dobrý den, reklamujte, ať je nás víc. Zdá se, že se jedná o vadu folie. Krátkodobé přechlorování, či používání tablet musí folie ustát bez změny barevnosti

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Majak - (5) - 120.238 (?), 3.6.2019 23:06

Dobrý den, urcite reklamujte, vypada to, ze jsme na tom vsichni stejne.. jedna serie je spatna. Nicmene, jsem zvedava co nam vsem reknou, ale to ze mi daji novou folii a znovu napoustim bazen pres cisternu (v nasem regionu vydan zakaz napousteni z radu) 11m3 je fakt smutny. Protoze je to minimalne dvojnasoek ceny za vodu, nez normalne... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 19.237 (?), 4.6.2019 8:07
Tak já to zkusím. Nevím sice kdy se tam dostanu. Mountfield máme 40 km od domu a hned tak se tam nechystám. Ale někdy to naplánujem. Zajímá mě jak se k tomu postaví. Mám totiž pocit, že řeknou, že nepoužívám přímo jejich chemii, kterou oni prodávají a proto se to stalo. Beru, že časem ta folie vybledne. Ale aby se mi po ani ne měsíci napuštění takhle zbarvila. Vůbec to nevypadá pěkně. A to jsme komplet delali novou zahradu, nové zatravnění, výsadba a do toho bazén jako prvek, který působí jak zelený brčál ☹
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Majak - (5) - 120.238 (?), 4.6.2019 12:28

Ja jsem taky nikam nejela. Nasla jsem si prodejnu kde jsme to koupili, tam je i email na reklamace nebo servis, popsala problem, napsala cislo faktury a poslala par fotek. Druhy den i prisel email, ze je reklamace v rizeni a ze se mi ozvou. Ja resim totez. Nova zahrada, novy bazen a tohle se nemuze stat za mesic. Vubec je jedno jakou chemii pouzivate, tohle to proste musi vydrzet. Jen doufam, ze daji alespon komenzaci v tom smyslu ze bud folii daji a vymenim to na jare az budeme dopoustet bazen po zime a nebo ze nabidou komenzaci, tim ze mi poslou cisternu. Ale to asi cekam zazraky :/

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika