Zkušenosti s firmou bazény Kostelec (dříve Polman)



host - 18.203 (?)
11.1.2019 11:05

Já osobně s nimi přímou zkušenost nemám, ale známá ano a byla spokojená..:-) takže bych se toho asi nebál. Já osobně dal přednost nadzemnímu bazénu, především protože je s tím méně starostí a co si budeme, finance taky hrály velkou roli...:-)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 199.4 (?), 4.5.2018 19:13, zobrazeno: 7953x

Ahoj,

chystáme se uzavřít smlouvu na bazén včetně stavby od A do Z s firmou Bazény Kostelec, dříve Polman, majitel p. Hrubý, máte někdo s kompletní stavbou zkušenosti?

Jirka

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 92.135 (?), 7.5.2018 9:43

Zdravím, bazén nám kompletně stavěli v roce 2014 a spokojenost. Samotná bazénová technologie je v rámci firmy v pohodě, u stavební části (betonování na dohodu) doporučuji pohlídat kvalitu a pečlivost aby nedošlo k boulím na stěnách bazenu. Martin 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 199.4 (?), 11.5.2018 19:41
děkuji za informace, dělali stavební část přímo pracovníci firmy Polman? nebo si najímají řemeslníky? Děkuji Jirka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
radek.liberec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (100) - 30.200 (?), 7.5.2018 21:26

Ahoj firmu nedoporučuji a varuji před ní a si chápu proč změnil název. V roce 2016 objednán bazén u firmy Polman a bazén nedodán v objednané kvalitě. Před obednáním jsem se zajímav o přesnou specifikaci komponentů instalovaných. Venovní sváry na bazenu jím praskly už při instalaci bazénu do země. Bazén dodán s jinymi komponentami o proti nabídce (levnejšími o dost jiné světlo, jina filtrace atd). Byl objednan bazen s technologii pisková filtrace, uv lampa led světlo. Po roce prasknul i svár na vrchní obvodové trubce bazánu. Místo extrudovaného polystirenu přivezli obyčejný(který jsem jim vyházel a šel koupit extrdovaný, který tam měl být). Kvalita práce hrozná vše odfláknuto, křívé at. Bazén mi do teď neuvedli do provozu a na 3 domluvené schuzky se nikdy nikdo nedostavil arogantní chování majitele, podle něj je vše v pořádku a nereagoval ani na dopisy od právníka tak to leží na soudu. Když se podívaš na firmu na internet je hramada zakazníku co má podobné zkušenosti mě jich i několik psalo, kyž jsem napal tady co to je za firmu a varoval před ní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 109.182 (?), 10.6.2019 15:18

Bohužel se musím připojit.Také mám nepříjemnou zkušennost s touto firmou.

Komunikace na bodu mrazu, buď nereagují vůbec, nebo paní na zákaznické lince je velice nepříjemná a na nic nemají čas, nestíhají. Třetí den urguji opravu čerpadla, což v tomto horkém počasí je docela dlouhá doba, prostě bez šance. Termín možná za týden, nebo dva, nebo...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
zvirek - (2) - 82.2 (?), 8.6.2018 9:32

Mám od nich plastový bazén, stavěno 2016, vč. stavebních prací + betonování okolní terasy.

Bazén usazen snad dobře, nebyl jsem u toho když ho usazovali, ale zatím vše funguje, na jednom místě o obvodu zvneku prasklý svár cca 20 cm délky, po poslání doporučeného dopisu v rámci záruky přijeli zalepit.

Technologie v šachtě zatím funguje OK, tepelné čerapdlo jsem si pořizoval sám, od Mountfieldu - doporučuji, zastřešení od Alukovu - sice drahé, ale 100% funkční - doporučuji.

Problémy v komunikaci ale byly celkem velké, po osazení bazénu nebyli schopní přijet s elektrikáři a zapojit, musel jsem si sehnat sám elektrikáře a zapojit elektřinu v šachtě.

Dále byl problém s betonáží desky terasy, udělali špatně vyspádování, takže to museli opravovat stěrkou, to bylo také na X telefonátů, než jsem je tam dostal, naštěstí je na tom položené WPC a ne dlžba, takže nějaké ta nerovnost se snese.

Sum sumárum - výroba bazénu a technologie asi v pohodě, ale stavební práce okolo a komunikace nic moc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 18.203 (?), 11.1.2019 11:05

Já osobně s nimi přímou zkušenost nemám, ale známá ano a byla spokojená..:-) takže bych se toho asi nebál. Já osobně dal přednost nadzemnímu bazénu, především protože je s tím méně starostí a co si budeme, finance taky hrály velkou roli...:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika