Zkušenosti s firmou Balarepo?



host - 144.236 (?)
10.10.2017 11:48

Když repas vypadá jako nový osobně bych s tím neměl problém, ale chápu, že český národní zvyk je nadávat na všechno a všechny ikdyž se vyjde vstříc. Ale samozřejmě neznám konkrétní okolnosti. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Stránky: 1,  2   
host - 41.2 (?), 4.6.2008 12:24, zobrazeno: 20794x

Dobrý den,

chtěla jsem poprosit o informace ohledně firmy Balarepo. Může se někdo podělit o zkušenosti ať už pozitivních či negativní.

Moc děkuji Jitka

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 50.225 (?), 11.6.2008 17:40
Špatnou, bazén měl trhlinu na dně a milion puchýřků, které praskaly.Po demontáži ze země zcela evidentně sákl.Reklamaci vyřídili a dodali nový bazén po dlouhých tahanicích a zjistila jsem, že nám dodali repasovaný bazén nikoliv nový.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 144.236 (?), 10.10.2017 11:48

Když repas vypadá jako nový osobně bych s tím neměl problém, ale chápu, že český národní zvyk je nadávat na všechno a všechny ikdyž se vyjde vstříc. Ale samozřejmě neznám konkrétní okolnosti. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 188.85 (?), 26.4.2009 23:59

Zkušenosti mám jedině pozitivní, montáž bazénu proběhla bez problémů a bazén funguje již 4 roky bez jakékoli zavady. Chemii nakupuji také u firmy balarepo a problémy nejsou.

Zdravím a přeji krasne leto.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 27.128 (?), 30.4.2009 9:03

Moje zkušenosti: jednání dobré, montáž bez problémů. Po roce ale bazén praskl. Jak mi říkal známý, není to problém firmy, ale materiálu. Plast prostě praská. Ale potom se divím, že to prodávají.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 36.117 (?), 21.5.2009 7:45

Ahoj tak to asi nemaš spravny bazen:-D Pokud vim tak dělají laminátové, ne plastové bazény..Ten by prasknout neměl. Laminát prý na rozdíl od plastu nepraská.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 15.252 (?), 8.6.2009 8:04

Prasklinky a podobné problémy byly v minulosti problémy všech laminátových bazénů - viz velký problém s osmozou. Problém byl v dodávané směsi bazénářům. Nyní je už tento problém minulostí a laminátové bazény jsou častou volbou. Nejsem ani výrobce ani prodejce bazénů, ale dost se v tomto oboru pohybuji. Zejména mezi zákazníky všech bazénářů. Zrovna Balarepo zde patří mezi ty podstatně lepší.

To ale neznamená, že neexistují i negativní zkušenosti, tak jako u všeho.

Hezký den

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 19.41 (?), 22.6.2009 21:38

Zkušenosti nemám jednoznačné. Bazén byl dodán včas, jen s menší závadou "límce" (nejprve uznanou). Usazení proběhlo bez větších problémů. Po zasypání se ale boční část (asi do výšky 40 cm ode dna) lehce vyklenula dovnitř. V důsledku toho firma Balarepo odmítla převzít záruku na těleso bazénu s tím, že na vině byl nesprávný postup firmy, která prováděla stavební práce. V odmítnutí záruky ale uvedli i závadu límce (původně uznanou jako výrobní), rovněž jako chybu stavební firmy. To mě nepříjemně překvapilo. Nedodali rovněž revizní zprávu pro elektrické spotřebiče, přestože jsem o ni opakovaně žádala a byla ochotna ji zaplatit. Na druhé straně - oceňuji vstřícnost i odbornost zaměstnanců, se kterými jsem se setkala.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 250.250 (?), 6.10.2017 13:23

Dobrý den, hledala jsem reference na firmu balarepo a nenašla nic moc kloudného, proto se sem vracím abych přispěla svou aktuální zkušeností. Bydlíme kousek od Kolína, i proto jsme vybrali tuto firmu, aby byla blízko, kdyby se cokoli stalo..reklamace, servis apod. Bazén máme sice první sezónu, ale zatím naprostá spokojenost. Člověk si sice musí vybrat z poměrně malého množství tvarů, ale obdélník se ukázal jako praktická volba. Vše proběhlo poměrně jednoduše, výkop, usazení, napuštění, ještě nemáme dlažbu, ale tu budeme dělat teď na podzim..za mě spokojenost. Doufám že bazén vydrží tak krásný jako je nyní:) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 144.236 (?), 10.10.2017 11:18

máme od nich bazén cca 3 roky a zatím žádné problémy - stále vypadá jako nový. Bezproblémová komunikace, na naše dotazy a požadavky ihned reagovali a snažili se vše vyřešit co nejrychleji. Mají krásné povrchové úpravy bazénů, které jsme nenašli u jiných firem.  Sice nemají tak široký výběr tvarů a typů, ale i tak se dá vybrat. Nejsou předražení - dobrý poměr kvalita/cena

Zdraví Aneta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika