Stále vysoký obsah chloru v bazénu



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 16.182 (?) 
1.7.2018 12:36

Na PH dajte pozor. Aj mne tabletkovy merač ukazoval fialovu farbu a predpokladal som, že je vysoke. Ak mate merač od marimexu, v navode je doslova napisane, že ak je tvrdost vody vyrazne mimo normal, može ukazovat tester nezmyselne hodnoty. Narval som tam 1kg PH- a stale ukazoval fialovu farbu. Ja osobne mam 3 testery na PH. Tabletkovy mi ukazuje fialovu, ale kvapkovy aj papieriky mi ukazuju zhodne okolo 6,5. Momentalne davam PH plus a oba testery postupne ukazuju stupajucu hodnotu. Ja to mam ale velmi rozhodene, mam hnedu mierne zakalenu vodu a ukazuje aj vela chloru aj takmer ziadnu tvrdost, resp tvrdost pod 4GH. Mam vodu studnovu, cize o makkej nemoze byt ani reci, ale tym, ze od aprila som tam uz narval plno chcemie ked som sa chcel zbyvit vyzrazanych kovovych castic. PH myslim suvisi ciastocne aj s tvrdostou, resp je tam nejaka zavislost takze ja sa snazim postupne upravovat, sledujem neustale aj tvrdost aj chlor. Momentalne je davkovac chloru vonku a stale robim preplachy a dopustavam vodu. Verim, ze az pridu dalsie teple dni, ze sa uz aj okupem:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika