Sklon bazenu



fik - (2) - 37.182 (?) 
10.5.2016 20:45, zobrazeno: 8947x

Ahoj, po sestavení a částečném napuštění bazénu Azuro DE Luxe 400 se stala nemylá věc: bazén je na šikmo. Při příravě nebyla nerovnost skoro žádná ale po částečném napuštění se bazén asi usadil - nevím ale je šikmo.Rozníl je asi 6 - 7cm. Setkal jste se tím už někdo, případně je nějak rada jak postupovat. Dík

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.46 (?), 10.5.2016 21:03

Vypustit, vyrovnat, pořáně proměřit, umístit znovu na místo, opětovně napustit a začít se koupat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6461) - 9.135 (?), 11.5.2016 8:00

Možná jste se při přípravě dopustil chyby, zemina se nesmí navážet, ale jen odebírat. A těžko usoudit co znamená "skoro žádná nerovnost". Bublinka musí být přesně mezi čárkami, nekompromisně. Radu jste dostal, soustředěným pohledem to nesrovnáte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
fik - (2) - 161.89 (?), 15.5.2016 18:24

Tak sklon opraven.:-) Vypustil jsem vodu a zarovnal terén. A už máme napuštěno a je to. Dík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 149.125 (?), 15.6.2016 13:14

Zajímavé. Nám tento týden montovali bazém Azuro odborníci z Moutfieldu. Já jsem se s tím s**l, aby vše bylo ve vodorovině, perfektně srovnaně. Přijdou borci, rozbalé stěnu bazénu, začnou v tom šamtat a je po vodorovine. Když se teď podívám, tak v jednom místě je obruba pokleslá cca o 4cm proti okolí. Momentálně neřeším :/ uvidíme první sezonu a příště pak jedině demontáž, srovnat a postavit znovu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 79.10 (?), 17.6.2016 14:32

Vy jste usazoval bazén jen tak na zem? (tj. žádný beton, dlaždice, nic?). Já se divím, že si to někdo lajzne. Měli jsme u nás taky takové "borce", co říkali, že betonová deska je zbytečnost, obetonovávat je taky zbytečnost, neboť u jiných to funguje. Ale pak se dozvíte, že tam se někomu stalo to, co vám, jinému se zase po zimě vyvalila stěna bazénu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika