Skimmer azuro



Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.46 (?)
6.7.2016 20:16

Měl jsem (a stále tak trochu mám) stejný problém. Před cca měsícem jsem instaloval bazén a taky mi to teklo. Když se voda v bazénu ohřála, tak jsem vlezl dovnitř a šrouby dorval co to šlo. Dnes, po 14 dnech od dotažení, je vcelku klid, trošilinku teče (odhaduji 1 litr denně, možna ani ne...), ale samo to dle pozorování ustává. Už to dále nebudu řešit, pokud se to samo nezacelí (třeba nečistotama), tak to tak nechám.
Martin

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Stránky: 1,  2   
host - 168.50 (?), 4.7.2016 22:36, zobrazeno: 16611x

zdravím, po instalaci skimmeru a vratné trysky pořád prolíná voda, obojí dotaženo na doraz. Měl někdo stejný problém a jak to vyřešil?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 6.7.2016 9:38

Tam to je boj než se to vychytá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.46 (?), 6.7.2016 20:16

Měl jsem (a stále tak trochu mám) stejný problém. Před cca měsícem jsem instaloval bazén a taky mi to teklo. Když se voda v bazénu ohřála, tak jsem vlezl dovnitř a šrouby dorval co to šlo. Dnes, po 14 dnech od dotažení, je vcelku klid, trošilinku teče (odhaduji 1 litr denně, možna ani ne...), ale samo to dle pozorování ustává. Už to dále nebudu řešit, pokud se to samo nezacelí (třeba nečistotama), tak to tak nechám.
Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 129.109 (?), 7.7.2016 7:15
Ted jsem to resil pri montazi, teklo mi oboji. Kupte si poradnou teflonovou pasku, ja koupil tu profi z mountfieldu (ta co byla soucasti baleni nepouzivejte, je to papir) a kdyztak ucpavku na azuro skimmer. Ucpavku zasrubujete do skimmeru, ale pozor ne moc hluboko, budete zespodu srubovat tu trysku. V mountfieldu mi technik rekl at udelam 5x otacek teflonovou paskou na zavit trysky a maznu to lehce silikonem a zasrubovat. To same na vratne trysce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 168.50 (?), 8.7.2016 16:04

Tak od včerejška je klid, nic jsem s tím nedělal, asi se to zatáhlo. Uvidím, co to bude dělat dál

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
mařenka - (1) - 150.59 (?), 23.7.2016 7:34

Dobrý den, mám jiný problém, při koupání voda vytéká ze skimmeruačkoli je hladina vody do poloviny dvířek, má někdo nápad jak toto vyřešit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Beny2 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (759) - 150.232 (?), 23.7.2016 7:59

Méně v bazénu šplouchat.

Lze to řešit ještě tak, že na otvor ve skimeru se postaví plný pulitr piva. Chce to ale zajistit pravidelné doplňování. Prázdný pulitr voda nadzvedne (vlastní zkušenost).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 13.47 (?), 23.7.2016 17:21
Super nápad máme s tím také problém. Ale toto řešení doma určitě nepovím. Manžel by to chtěl určitě vyzkoušet....
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Beny2 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (759) - 150.232 (?), 23.7.2016 21:26

Doplňování piva bývá v horkých dnech dost náročné...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 37.207 (?), 2.8.2016 21:28

Od výroby debilně vyřešený skimmer - je nutné zadělat díru nahoře ve víku a v lemu jsou také 2 díry (zalaminátováno) a nahoru buď dát onen půllitr, šutr nebo přidělat kovové zácvačky (např. takové jako na pracovním kufru) a ještě vytvořit těsnění - pak to neteče ani když prší a voda je nad skimmerem - což byl náš problém u zcela zapuštěněho bazénu. Asi původní myšlenka byla aby na povrchu stojící bazén pokud prší, aby odtékat sám ven, jinak to nechápu. Při montáži se skimmer samozřejmě celý obtáhne silikonem a pak teprve namontuje a utáhne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika