Písková filtrace Bestway



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
host - 194.71 (?) 
19.7.2010 19:43

Vydržela mi necelý rok, pak mi odešlo čerpadlo, ta osička s vrtulkou totiž běhá jen v jakémsi zalisovaném motoru, plast se časem deformuje, a pak to zlobí, takže určitě tento výrobek nedoporučuji.  Vyřešil jsem to tak, že jsem tam přendal čerpadlo z mé staré kartušové fitrace, a filtruji dál, a navíc to má teď větší výkon, mimochodem ten výkon co udávávají vůbec neodpovísá realitě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
      
host - 69.3 (?), 21.7.2010 14:44

Prosím řekněte mi někdo kde bych mohl koupit vrtulku do čerpadla. Odlomily se mi lopatky a potřebuji koupit novou. Nechci aby mi zezelenala voda v bazénu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 155.183 (?), 23.7.2010 7:46
Někomu kupodivu, ale tato filtrace nám slouží i s bazénem již 4.sezonu a to běží takřka nepřetržitě celoé léto.Letos nám začal špuntem utíkat prstenec, ale to že se nám ze špuntu vydrolil ten plastík, jinak absolutně bez problémů..Letos jsme navíc pořídili solární ohřev a zatím drží i s ním.Je to asi opravdu kus od kusu, jak zde již bylo zmiňováno.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 109.161 (?), 30.5.2012 14:33

Hrůza, zcela nedoporučuji, tak možná pro zahradní jezírko, ale rozhodně ne pro bazén...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 172.162 (?), 28.6.2012 17:12

Né nemáte pravdu, máne pískovou filtraci třetí sezónu a je plně funkční.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 73.100 (?), 9.7.2012 13:58

Lacna nekvalitna filtracia.

po š sezonach extremne hlucny motor cerpadla, paka ž-cestneho ventilu sa mi zlomila hned 2. sezonu. Nedokazal som zohnat nahradne hadice.

Inak vykon je na moj bazen cca 11 m3 uplne postacujuci.

Lubo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 20.177 (?), 23.8.2012 13:36

Koupil jsem před sezonou, dva roky starou (podle prodejce). Já za ni dal 2000, nyní se dá koupit za 2500 nová (aukro). Zatím vše, co jsem potřeboval jsem koupil v TV Products Jihlava (ale prodejny jsou i jinde,  najdete na webu), má za sebou už další sezónu a spokojenost. Ono možná někdy záleží i na obsluze. laugh

Jarda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 6.27 (?), 31.7.2012 0:10

Po 2 sezonách se roztavilo čerpadlo, nejde žádné sehnat. Předtím se postupně zvyšovala nepříjemně hlučnost. Dále praskaly objímky, menší problémy s těsností spojů. Výkon pro 14m3 bazén sice v pohodě, účinnost čištění také. Musel jsem ale poměrně často písek proplachovat, jinak se to rychle zaneslo a ztratilo úplně výkon. Cena versus kvalita je ale neadekvátní, filtraci vůbec nedoporučuji. Člověk není tak bohatý, aby si pořizoval takové krámy, které musí hned po použití vyhodit. Měl jsem k tomu i UV lampu, taky bestway a ta odešla už po sezoně. Byly ve vnitř uplně shnilé všechny kontakty a spoje, no comment...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 12.128 (?), 1.5.2013 17:24

Lopatky rotoru nesnášejí chlorové tablety. Zkřehnou a pak se ulomí. Někdy i za půl roku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika