Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 48.28 (?) 
15.5.2007 23:18
Dobrý den,
mél bych dotaz, zda jste dával někdo kolem částečně zapuštěného bazenu dlažbu a jakou? Hledal jsem jsem nějakou dlažbu co by kopírovala bazén ale nalézám pouze čtvercovou.Řešil někdo taky tento problém a s jakým výsledkem. Děkuji za odpovědi.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
host - 74.182 (?), 17.6.2007 19:52
Kruhový bazén nadzemní máme zapuštěn již asi pět let. Polystyren i pode dnem,na něm jakesi plastové desky asi 3mm silné, dále netkaný koberec který byl k bazénu. Stěny opět obloženy polystyrenem. Hadina přikrývána solární plachtou, takže voda bývá teplá i 32 stupnů. Bazén je v mírném svahu. Výškový rozdíl cca 15cm. Okolí bazénu jsme nakonec řešili zhotovením vlatní vymývané dlažby. Jedná se o další kruh kolem bazenu o dvanácti výsečích. Zdálo se nám to nejvhodnější na betonování a hlavně vymývání. Na boku jsou ještě malé šachtice pro napojení hadic filtrace. Zatím bazén slouží, i když už je poznat, že plech bude potřeba vymněnit za nový.    Oldřich  
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.254 (?), 27.6.2007 17:40
Bazén máme zpoloviny zapuštěný. Pod ním máme beton. desku, geotextilii. Přikoupili jsme tepelné čerpadlo. Senzace. Nastavíte teplotu, třetinu bere el.proud, 2 třetiny ze vzduchu. Po dosažení pož.teploty samo vypíná, při poklesu zapíná. Koupali jsme se venku ještě v říjnu a letos od dubna. nevadí venkovní teplota kolem 20st. Doporucuji. M
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 70.221 (?), 5.7.2007 15:19
Máme dotaz, chtěli bychom zakoupit montovaný kovový bazén, ale chtěli bychom zkušenost někoho, kdo ho má již více než 7 let. Jakou opravdovou životnost má bazén a jakou folie 0,5? dále bychom se rádi spojili s někým, kdo má zkušenost s montáží protiproudu na kovový bazén. Děkuji Hana
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.208 (?), 5.7.2007 15:51
Nemáme sice tento typ bazénu - máme folii na míru do ztraceného bednění. Ale ta folie je to samé, co u bazénu řady Azuro De Luxe. Máme ho již šestým rokem a nemůžeme si ho vynachválit. Folie má prý životnost 20 let a více. Chtěla jsem vám ale poradit s tím protiproudem. Také jsem ho původně chtěla, ale když jsem si ho u známých vyzkoušela, zjistila jsem, že ho přeplavu - takže nic moc ! A navíc slušný protiproud s dobrým výkonem je dost drahý. Vyřešila jsem to tak, že jsem si v autopotřebách koupila kulatou gumu, ze které se dělají pavouky (příchytky). Koupila jsem jí 4 m (máme bazén dlouhý 6 m) a uchytila jsem jí na konci bazénu. Na konci mám smyčku, kterou si upevním do pasu a plavu na místě třeba hodinu. Ta guma je daleko lepší, než protiproud a vyšla na pár korun. Zdraví Daniela.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 93.109 (?), 23.7.2007 0:51
Stejný nápad jsem měla také. S vylepšením, kdy na vedle stojícím smrku máme ve výšce 2,5 m uvázané lano, na něm posilovací gumu na cvičení a na ní textilní pásek, který si navlékáme kolem pasu. Plavání v malém bazénu 3,6 m dá každému zabrat a děti vymyslely další zábavu - prostou chůzí gumu napnou a pak se nechávají přitahovat - vodní klouzačka.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.208 (?), 23.7.2007 13:15
To je moc pěkné, je vidět, že ty děti jsou stejně vynalézavé jako my.....  D.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.203 (?), 22.11.2007 12:38
Ahoj, chtěl bych se zeptat co máte u zcela zapuštěného bazénu mezi zeminou a stěnou bazénu? Zdali jen písek nebo nějaký betonový mix, popř. nějaké další "vychytávky"... Děkuji Alex ;o)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 22.11.2007 19:25

Mezi zeminou a stěnou bazénu je 5cm široký pás z polystyrenu. Zcela postačuje udržet teplotu i při deseti stupních tepla. Ale bazén musí být krytý, jinak teplota uniká do ovzduší.  Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.203 (?), 24.11.2007 11:09
A o jaký polystyren jde? Bazén je kulatý a ten polystyrén se dá tak ohnout, aby nepraskl? Takže stěna bazénu, pak polystyren a pak přihrnout jen zeminu a je hotovo??? Děkuji Alex
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika