Laminátový bazén nad zemí



host - 37.21 (?) 
1.9.2015 21:33, zobrazeno: 7026x

Ráda bych se zeptala, zda je možné instalovat laminátový bazén nad zemí, tedy nezapuštěný, a zda je reálné mít v něm vodu po celý rok, pokud by byl zastřešený. Díky za rady a zkušenosti.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 44.255 (?), 1.9.2015 21:42
Nad touto možností jsem chvíli přemýšlel, než jsem si uvědomil mráz a pevné obezdění nad zemí i vzhled. Střecha nad zemí nestačí, stěny bazénu promrznou.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 37.21 (?), 1.9.2015 21:53

Byl by na místě, kde zakopání do země není možné. Bylo by tedy možné jiné řešení?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 3.9.2015 1:07

Třeba nějaký AZURO.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 229.0 (?), 3.9.2015 12:43

Tedy dejme tomu že to bude Azuro nebo nějaký podobný. A teď prosím o názory, zda by bylo možné ho instalovat dovnitř do domu, prostě do jedné místnosti. Je to úplný nesmysl, nebo by to šlo zrealizovat? Díky za názory.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Pavla z Brna - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 39.68 (?), 3.9.2015 12:49

Pokud projde dveřmi... :-)  mám totiž dojem, že tyhle věci se dováží vcelku, nemontuji se na místě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 60.61 (?), 3.9.2015 13:52
Je to nesmysl v případě, že neznáte, co se děje v uzavřené místnosti s vysokou vlhkostí a necháte to tak. V případě, že znáte, musíte vědět, co udělá vysoká vlhkost vzduchu v místnosti, která není odvětrávaná a stěny mají běžnou úpravu malbou. Azuro je stavebnice, kterou sestaví.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
PaulB - (11) - 4.90 (?), 3.9.2015 13:50

Je třeba pamatovat na únosnost podlahy? Voda truchu váží.

Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 229.0 (?), 4.9.2015 8:11

Bylo by to v přízemí, na betonové podlaze. Bazén by nebyl vcelku, ale smontoval by se na místě a v místnosti by byl instalovaný odvlhčovač. Šlo mi o to, zda už to třeba někdo nerealizoval a nepodělil by se o zkušenosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 4.9.2015 10:43

Na pokusy jsou ty AZURA levněljší.A když se to osvědčí tak teprve potom přemejšlet třeba nad tim laminátem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika