Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Uvidím jak si s tím poradíme my:-) bazén 28kubíku vody, nejprve napušteno 3kubíky studniční vody, zbytek z vodovodu, srovnáno Ph a Chloršokem ošetřeno, poté voda zezelenala/zhnědla ale druhý den voda téměř čistá, poté uplně krásně čistá... jenže jak se koupeme a děti cákají vodu z bazénu chtěl jsem dopustit cca 2kubíky vody opět ze studny(z té samé jako poprvé) do vody kvality 1A :-) a když jsem to provedl druhý den voda začala být nazelenalá/nahnědlá.takže jsem provedl: Srovnané Ph, použitý ChlorŠok předepsaná dávka... Máme zastřešení a když jsem to dnes odpoledne oddělal voda během hodiny dost slušně ještě víc zelená... Ph 7,2 Chlor na hodnotě vysoké... Tak se ptám pokud někdo tuší- je to vlastně stejný proces jako když jsem to udělal při tom prvním napuštění? tzn. voda studna 2kubíky+voda z kohoutku 26kubíku. přidán chloršok-voda zelená-puštěný filtr-druhý den voda čistá, poté luxusní. Je ale možné že bych mohl udělat něco víc, než jen čekat jak to do zítra dopadne:-) třeba snížit Ph? není při tomto lepší mít Ph nižší než 7,2? mohl bych to ještě na noc upravit. Snad jsem to posal trošku srozumitelně, případně upřesním:-) Hezký den.všem..
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika