Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Podle mého je nutná šoková terapie, to znamená aplikovat (po zajištění správného pH) přípravek Chlór šok a nechat alespoň 24 hod zapnutou filtraci (já mám pískovou). Voda by se tak měla vyčistit. Já letos po sejmutí krycí plachty jsem měl vodu čistou (loňskou), dopustil jsem pitnou, ale při následijících deštích mi zezelenala. Po aplikaci chlór šoku se voda vyčistila, sice ne po slibovaných 24 hodinách, ale po dvou dnech. Samozřejmě při aplikaci se nemůžete koupat (těch 24 hod), protoře je v bazénu moc chlóru.

Budete-li udržovat pH a množství chlóru v normě, bude voda dlouhodobě čistá. Loni mi zezelenala jednou i v sezóně (nepřítomnost a deště), po aplikaci  chlór šoku byla zase čistá.

Jaromír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika