Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer, máme bazén třetí sezónu. Když nám Moundfield bazén instaloval, doporučil nám dovozce vody. Ten nám naúčtoval za jednu cisternu 6m3 3 tis. Kč. Při objemu bazénu 30m3 jsem se dost vyděsila. To by nás stála voda snad víc než bazén. Další vodu nám přivezli hasiči z Labe. Byla kalná, no hrůza. Tvrdili nám, že to tak vozí všem a že se voda vyčistí. Zkoušela jsem všechno možné, tablety, šok chlór, vločkovač ap. Nic nepomáhalo. Pak mi známý poradil chlornan (10 l kanystr asi 200,- Kč) a na snížení pH kyselinu sírovou. Voda se asi za týden krásně vyčistila. Teď tak jednou za 14 dní změřím hodnoty, upravím je a voda je křišťálová. Nic jiného nepoužívám. Vodu dopouštíme také ze studny, kde je dost tvrdá.  Občas se na dně objeví nečistoty, ty vysaju vysavačema a vodu zase ze studny dopustím. Občas vyčistím písek ve filtraci. To je všechno. Myslím si, že ty předražené výrobky od různých firem jsou k ničemu. Ale to je moje zkušenost.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika