Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, skvělý příspěvek. Mám obdobný prolém jako kolega dole. Zanedbal jsem výměnu písku ve filtru a najednou se mi zbláznila voda. PH mimo skalu, chlor temně fialový. Mám bazém s 21 cbm vody, vnitřní s roletou, teplota cca 27 st. PH minus skoro nezabíral, už jsem nalil cca 1 litr kyseliny. PH se snížilo, chor pořád temně fialový. Na běžný provoz používám elektrolýzový systém se slanou vodou. Ten už mám dlouho úplně vypnutý. Už 4 dny mám srolovanou roletu, větrám, den jsem i čeřil vodu a chlor pořád vysoký. Chtěl bych zkusit popisovaný chlorový šok. Tzn., že použiji normální granulát chlor šok? Kolik bych ho tak měl do těch 21 cbm nasypat aby to měla kýžený efekt?

Děkuji moc

Jaroslav

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika