Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dal jsem půl toho pytliku co stál do stovky do bazénu o objemu 45 m3, což by při půl kilovém balení mělo být cca 5,5g/m3. Už je to dva měsíce, voda čistá (kousek před křišťálem). O týden pozěji jsem to vyvločkoval, pak 3 dny vysával dno, protože každý den se furt usazovali nečistoty na dně. Bazén máme nepřikrytý celý rok, takže je nutno po zimě sítkou vybrat ze dna asi dvě kolečka listí, větviček a všeho co tam u nás neustálý vítr nafouká, pak nechat do druhého dne usadit a vysát dno přímo ven(waste), pak už zmíněná skalice(nechat procirkulovat), pak vločkovač(nepřehnat a nechat pořádně procirkulovat), nechat klidně dva dny usadit a pak nejlépe zase odsát přímo pryč(waste) abychom neucpali filtraci, nechat zase ustát a znova vysát. Dnes asi po 14 dnech koupání jsem si uvědomil, že bych to mohl změřit. Ph 8,5 a chlor žádný. Jelikož jsem si uvědomil, že se při blbnutí nějaká voda do úst dostane, raději jsem do skimeru hodil tabletu, nalil do 45 m3 půl litru chlorňanu a kyseliny sírové. Voda bude neutrálnější a vydezinfikovaná. Aspoň nebude hrozit běhavka.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika