Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravím. Asi jsem klikl špatně, tak se omlouvám. Chtěl bych poprosit o radu, protože jsem už bezradný. Do začátku července jsem měl vodu v bazénu krásně čistou až křišťálovou a pak během cca dvou nocí se voda 🏊 zkazila. Byla jakoby zelenožlutá a na dno bylo ještě vidět. Přesný obsah bazénu neznám, ale asi 23 m3. Zkoušel jsem snad vše, chloršok, vločkovač, savo, ale nic. PH jsem upravoval tak, jak si to ty různé prostředky přáli v popisu. Stejně nic. Nyní ani nevidím na dno a voda 🏊 se mi zda spíše taková zeleno hnědá. Filtrace běží denně několik hodin, takže bazén přefiltruje snad cca 3x. A vyměňovat všechnu vodu se mi moc nechce. Nevíte někdo co s tím a jak docilit opět čisté vody? Děkuju
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika