Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Lidi, já řešil loni takové problémy s bazénem skrze řas, vyzkoušel vše možné, savo s ostatními přípravky nepomáhalo, vločkovač je sice fajn, pročistí ale nevyřeší tvorbu řas. Letos jsem vyzkoušel jako poslední možnost skalici modrou (0,5kg = 70Kč) a nevěřím vlastním očím, kombinuji to ještě se savem + (malé) chlor tablety a je to bomba, voda jak křišťál každý den. Dávkuji - cca 1 vrchovatou polévkovou lžíci, kterou rozmíchám v 20L kbelíku a po částech vlévám do 4 cm3 bazénu. Druhý den ten samý postup se savem, savo tak 3dcl. K tomu 2 malé tablety. Opakuji co týden, savo i 2x, samozřejmě při každodenní zapnuté filtraci (výkon 4cm3/hod.)cca 2 h. Přitom nemáme nikdo žádné kožní problémy, jak někdo uvádí, to vůbec nechápu. Bazén je na puštěný pitnou vodou. Je lepší ho zakrývat plachtou přes límec. Přes solární se do něj dostávají alergeny a vše co tvorbu řas podporuje. Navíc mi stačí 12kg náplň písku na celou sezónu protože voda je stále čistá. Nechápu, jak můžou prodávat,,milion,, přípravku za 300-500Kč. Skalice modrá, je podle mně nejlepší co v bazénu funguje!!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika