Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den.
Věřím ve Vaše zkušenosti v oblasti bazénů a proto píši tento e-mail. Předem Děkuji za Váš čas. Mám veliký problém s stěnami a dnem bazénu. Bazén plastový svařovaný. Stěny a dno bazénu jsou bílé a nemohu je ničím vyčistit.Použil jsem všechno možné chemické přípravky při vypuštěném bazénu i v napuštěném stavu, nic nepomáhá, jenom když silou škrábu do stěn a do dna bazénu objeví se původní modrá barva a na nářadí zůstane bílý prášek.nevím jak dostat toto svinstvo ze stěn a dna bazénu.Nemáte někdo zkušenost, já jsem vyřízený.Zkoušel jsem i kyselinu Hcl, nic nezabírá jenom mechanické škrábání a to v celém bazénu nelze.Poraďte jsem zoufalý. Moc děkuji za rady. S Pozdravem Josef, jose111@ centrum.cz

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika