Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

lidičky pomozte. Dva roky jsme neměli jediný problém s vodou v bazénu. Naprosto křišťál.Před zimou jsme zastřešili, celou zimu voda průzračná dokonce se nehýblo za půkl roku ani Ph a Chlor po zimě v bazénu také zůstal. Po odzimování nám po třech týdnech zezelenala voda tak že ani jediný bazénář si s tím neporadil. A přitom Ph bylo v pořádku i ve vodě byl dostatek chloru. Zkoušel jsem jako obvykle vyzkoušený chloršok ale bez výsledku. Teď jsem se dostal do stádia že už po trojnásobném vločkování a vysátí řas mimo bazén je voda zakalená ale ještě trochu s nádechem zelené a na dno se ještě trochu uzasuje světle zelený prach z řas který se vůbec nezachytí ve filtru. Přemýšlím jestli ještě aplikovat modrou skalici a nebo jestli je to zbytečné. Četl jsem o tom mnoho příspěvků ale nevím kdy ji použít. Spousta lidí tvrdí 3g na 1m3 ale to už je prý jedovatá dávka? Poraďte mi prosím někdo. Když používáte modrou skalici kombinujete do toho ještě třeba chlorové tablety 3 v 1? Chtěl bych se dozvědět víc o modré skalici kdo ji používá, jestli se hned druhý den v tom mohou koupat děti při dávkování 3g/m3. Děkuji moc 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika