Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

I když je tento příspěvek už starý, připojím nový poznatek, snad se i letos bude někomu hodit. Vodní hyacint nesnese mráz a zimu, při teplotách pod 5 °C se musí přenést do tepla. Když jej jen tak volně pustíte po hladině, nerozrůstá se. Je potřeba, aby mohl zakořenit - dát do jezírka hlínu, zaplavit mírně vodou a na to hyacint jen tak posadit, zakoření si sám. Kořeny zapustí i do stále mokrého bahna. Loni se mně krásně rozrostl, ale než stačil vykvést, přišel podzim. Dala jsem jej ve kbelíku s hlínou do sklepa, ale tma a chladno udělaly své, takže uhynul. Letos už nový kupovat nebudu, v OBI a jiných marketech stojí více jak 100 Kč, po jarních mrazech jsem sehnala druhý za 45 Kč, ale přijde mi škoda, že to udělá parádu jen jedno léto - než se pořádně rozroste, je zase zima. Ale kdo na to má podmínky, zimní zahradu apod., tomu doporučuji, je to krásná rostlina.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika