Zpětný tah kvasné zátky - voda v demižonu



Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 253.31 (?)
28.11.2019 6:57
Zpětný tah nastane u kvasu, vína nebo i zelí po ochlazení vzdušniny uvnitř. To je obvykle při přenesení do chladnějšího prostředí. Pak je dobré když kapalina neznehodnotí obsah.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
host - 218.13 (?), 2.8.2019 23:19, zobrazeno: 7370x

Dobrý den, zkouším poprvé vlastní víno a mám problém s kvasnou zátkou.
Používám takovou tu silikonovou ponožku a k tomu skleněnou kvas. zátku.

Vždy když manipuluji se zátkou či samotnou kvasnou zátkou, tak se mi děje to, že se kolikrát neopatrně dostane voda do demižonu a mám strach, že se mi kvůli tomu kvas zkazí.

Nemáte na to nějaký trik aby se to nedělo?

Děkuji za info.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (801) - 206.182 (?), 3.8.2019 10:35

Na hrdlo demižonu nasazuji igelitový sáček přichycený gumičkou. Krásně se naduje a zachytí případné přetečení kvasu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Georg Black - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (331) - 38.186 (?), 5.8.2019 9:39

Podle předešlého příspěvku nevím jestli tomu dobře rozumím. Osobně pužívám bubláky, které mají ještě skleněné bublikny nad tím vlastním bublákem. Nedojde pak k nasátí vody z bubláku do demižónu.(google - kvasná zátka dvoukuličková)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 218.13 (?), 9.8.2019 16:47

Děkuji za odpovědi.
Zkusil jsem místo sáčku použít na demižon kondom, který jsem na konci lehce nastříhl a funguje to naprosto perfektně.
 

Na druhém mám v korku kvas. zátku s více kuličkami a to je také bezproblémové.
Uvědomuji si, že mi ten problém vznikal hlavně kvůli té silikonové ponožce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 19.119 (?), 26.11.2019 22:45

No omlouvám se, použiji váš příspěvek k názorné ukázce, tak jak jsem ji našel někde na netu... bohužel mi to trochu déle trvalo, než jsem jej v adresáři nalezl.

Takto to jde také
Takto to jde také
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 1.200 (?), 27.11.2019 7:08

Nejsou na to žádné triky, jen správné postupy. Aby se obsah bublátka nedostal do kvasné nádoby, tak jsou nad samotným bublátkem vytvořeny výdutě k zachycení „zpětného tahu“, takže bublátko nepřeplňovat a často kontrolovat. Správná náplň bublátka je líh, směle můžete použít úkap, kterého si místo vylití do kanálu krapet ponecháte k tomuto účelu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 64.203 (?), 27.11.2019 9:33

Ještě je nutné dodat, že normální a myslící kvasič, plní nádodu až po špunt, jen hotovým tovarem. Normální a myslící kvasič, plní nádobu pro prvotní kvašení, jen ze dvou třetin. Důvod neni třeba rozmazávat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.238 (?), 27.11.2019 22:57

Správná náplň bublátka je líh, směle můžete použít úkap

Stejně funguje voda, dokonce je lepší, oproti lihu se později vypaří. Ještě déle vydrží glycerin.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 253.31 (?), 28.11.2019 6:57
Zpětný tah nastane u kvasu, vína nebo i zelí po ochlazení vzdušniny uvnitř. To je obvykle při přenesení do chladnějšího prostředí. Pak je dobré když kapalina neznehodnotí obsah.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika