Síření silně alkoholového ovocného vína či vína z květu



Georg Black - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (331) - 38.186 (?)
25.10.2018 10:20

Dávám 30mg/l. Je podle nějaký knihy, ne z fóra.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
host - 194.200 (?), 5.7.2018 19:13, zobrazeno: 3360x

Má smysl sířit víno, které má vyšší obsah alkoholu 14%obj. po dokvašení? Nechávám víno dozrát v dmižónu cca rok a ještě se mi nezkazilo.Potom se stočí a většinou rychle vypije, ale chci si letos pár lahví uskladnit.Tak zdali je to potřeba zasířit, aby se to dalo vypít třeba až za dva i více let.Samozřejmně při vhodném uskladnění.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Georg Black - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (331) - 38.186 (?), 25.10.2018 10:20

Dávám 30mg/l. Je podle nějaký knihy, ne z fóra.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 26.23 (?), 26.10.2018 16:45

Já jsem vína a ani celkem nízkoalkoholický "cider" určený k výrobě Calvadosu, který má předepsáno před 1D uleženi, nesířil a nikdy se mi nic nezkazilo.
Ale vše jsem měl v sudech nebo demižonech v chladném a temném sklepě, tudiž v ideálních skladovacích podmínkách.
Ale síření jaké takové chápu zvlášť v souvislosti s láhvováním a nevhodnými skladovacími podmínkami.
Ale i tak jsem ho nikdy nepoužil. Pro ty účely jsem používal radu p. Valenty z jeho "Bible domácích vinařů".
Pasterizace aneb umělé stárnutí vína.
Ale dělal jsem to jen omezeně a v případech, kdy jsem věděl, že se budou láhve někde delší dobu "povalovat" než se vypijí...

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Georg Black - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (331) - 38.186 (?), 31.10.2018 7:39

Ano to je též dobrá alternativa. Já sám sířím jen ve velmi omezeném množství. No občas v hodně omezeném. Z loňského nízkokalkoholického 8% rybízáku mi tak v lahvích vznikl ale úžasný šampus. Po tomto zjištění celá dávka zmizela jako když se za ní zapráší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 81.144 (?), 4.2.2022 17:53
V literatuře se uvádí, že pro konzervaci alkoholem je potřebný obsah minimálně 20% jestli si to dobře pamatuju. Letos se chystám na výrobu vína z květu černého bezu v trochu větším měřítku, už jsem si na to dnes dovezl dva demižony. Loni se víno opravdu vydařilo. Máte někdo nějaký zlepšovák nebo receptůru pro výzrobu tohoto lahodného moku? Keře černého bezu rostou všude a mají velkou výhodu v tom, že se o ně nemusíte starat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika