Ostružiny ve vodce



Stránky: 1,  2   
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 172.106 (?) 
26.8.2008 19:34, zobrazeno: 25618x

Loni jsem ochutnala u kamarádky jednu moc velkou ňamku a tak jsem se rozhodla, že to letos zkusím taky. No nedá se říct, zrovna ochutnala, protože po jedné ochutnávací mističce jsem měla dost . Ostružiny se napěchují do skleněné lahve, zasypou se cukrem (nešetřit) a zalijí vodkou. Pak se uloží na 2-3 měsíce na chladné, tmavé místo. Je to opravdu dobrotka.

Stejně se dá do velké lahve postupně nakládat dozrávající ovoce, zaspávat cukrem a zalévat vodkou (rum i slivovice jsou dost aromatické). Ideální jsou jahody, maliny, ostružiny, višně, jablka, hrušky, švestky, broskve (vše bez pecek). Nedoporučuje se rybíz, meruňky a třešně. Nakonec se omyjí zelené ořechy, rozseknou se na půl a i se zelenou slupkou se dají úponě nahoru. Je to bomba, když vše na vánoce vyklopíte a zamícháte.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 26.8.2008 20:15

Marcelko, Marcelko samé alkoholové opojení, Vy, Vy jedna.U nás se tomu říká ovocný hrnec.Před mnoha a mnoha lety jej začala dělávat moje maminka a ne sic každý rok, ale semo tamo si ho uděláme.Je to mňamka, to máte pravdu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
preclik - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (129) - 175.134 (?), 26.8.2008 20:40

Ovoce jsme takhle nakládali dost často, prosypávali cukrem a zalívali rumem. Dávali jsme všechno malé ovoce mimo lesních jahod ale nedávali jsme jablka a hrušky. Tem rum tomu nevadil a my ho raději než vodku, ta je moc ostrá. A ještě něco: ořechy se dávají na konci května, nejdéle na začátku června, dokud nemají uvnitř skořápku. Slupka se propíchá, nechají se přes noc vymáčet ve vodě, pak okapat a šup s nimi do rumu. A recept na ty ostružiny i s videem je na kuchařském serveru ekucharka.net

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 172.106 (?), 26.8.2008 20:59
No vida - tak někdy juknu... jak to dělají profíci
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 26.8.2008 21:42

Tedy děvčata, vy mi děláte chutě!!!  Asi budu muset také něco vyzkoušet. Už jsem o tom slyšela, ale nikdy jsem to nenakládala.  A Marcelko, opravdu to vydržíte nesáhnout na to až do Vánoc?  To já bych určitě chodila ochutnávat. Já dělám domácí vaječný koňak a jak ho stále chodím ochutnávat, tak o Vánocích musím udělat nový...   Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 172.106 (?), 26.8.2008 22:35

No jasně, že vydržím... Prostě nechám ostružiny ve sklepě na chatě a přestěhuju se do bytu. Je to jednoduché a funguje to 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Lumikol - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (133) - 181.138 (?), 26.8.2008 22:46

U nás by lahev musela mít rohy, aby chvíli vydržela.(slova mé mamky).Tak leda že bych si to dala k sousedům. Ovoce taky nakládáme do vodky(ale jen den předem)a pak v den oslavy doléváme šampíčkem.Je to vražedně dobré L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 41.2 (?), 2.9.2008 18:55

Do jaké sklenice zavařovací nebo od vína?  Lahev od vína není to moc úzké až tu dobrotu budu chtít dostat ven z lahve? Kde seženu zelené ořechy? Předpokládám, že jde o vlašáky. Díky Tomáš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
preclik - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (129) - 175.134 (?), 2.9.2008 23:23

Já to nakládám do pětilitrovky  "od okurek",  na vršek dám igelit a připevním gumičkou. Když to pěkně zalijete tím alkoholem, aby to nekoukalo ven, nic nemůže kvasit ani se kazit. Zelené ořechy jsou najaře, tak myslím konec května, červen, jinak jim začnou tvrdnout uvnitř skořápky. ale dozrálé čerstvé vlašské ořechy jsou výborné v medu. Já jim oloupu i tu slupičku, co je pod skřápkou, takže jsou bělounké. Když jsou čerstvé, tak to jde. To je pak ňamka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 36.249 (?), 18.9.2008 9:37

Prosím autorku o přesnější rp na ostružiny ve vodce.Na 1 kg ostružin, kolik cukru a kolik vodky.Děkuji předem.Anna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika