Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nejrůznějších révových vín jsou v obchodech plné regály a vinoték je všude jak psů. Proto nevidím žádný větší důvod k výrobě vína z nakoupených hroznů... Důvod je prostě ten, že to třeba někoho baví.

Představte si, že jsou plné obchody všelikých šunek, uzeného, pršutů. No a co já třeba dělám? Nakoupím si maso v akci a pak si z něho vyrábím šunky, uzené, pršuty. No a si představte jak se dělá takové uzené, napřed se to nějakou dobu nakládá, pak to dva dny udím. Nebo pršut, dva týdny to v soli a cukru vysušuju. To jsou věci co? Ale chytrolíni vašeho typu ví, že je to b.l.bost, ale když mě to prostě baví. No a taky co má člověk celé dny dělat, spisovat celé dny filosofické traktáty, jako třeba to dělá Hlavatý, mne celé dny nebaví, občas si od toho potřebuju odpočinout.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika