Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Loni jsem ochutnala u kamarádky jednu moc velkou ňamku a tak jsem se rozhodla, že to letos zkusím taky. No nedá se říct, zrovna ochutnala, protože po jedné ochutnávací mističce jsem měla dost . Ostružiny se napěchují do skleněné lahve, zasypou se cukrem (nešetřit) a zalijí vodkou. Pak se uloží na 2-3 měsíce na chladné, tmavé místo. Je to opravdu dobrotka.

Stejně se dá do velké lahve postupně nakládat dozrávající ovoce, zaspávat cukrem a zalévat vodkou (rum i slivovice jsou dost aromatické). Ideální jsou jahody, maliny, ostružiny, višně, jablka, hrušky, švestky, broskve (vše bez pecek). Nedoporučuje se rybíz, meruňky a třešně. Nakonec se omyjí zelené ořechy, rozseknou se na půl a i se zelenou slupkou se dají úponě nahoru. Je to bomba, když vše na vánoce vyklopíte a zamícháte.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika