Velkoobchod rostlin v Polsku pro zahradníky



host - 89.33 (?) 
4.3.2016 19:03, zobrazeno: 10047x

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu, typ, na zahradnictví, popř. velkoobchod rostlin všeho druhu v Polsku poblíž Severní Moravy.

Toto téma už jsem našel, ale moc mi nepomohlo.

Děkuji předem.

Zdenek

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 3.66 (?), 4.4.2016 12:51

 Dobrý den, nevím, jak to myslíte, "všeho druhu". Já osobně: bydlím V Havířově. Takže:-) směr Český Těšín, pak Polský Těšín hned za řekou. V PT je obchod Leroy Merlin, kde je hodně všeho a výběr všeho. Co se týče pouze květin, rostlin, stromků a dalších, tak kousek od LM je u velké burzy květinová burza - od LM, kde se dá zaparkovat, je to cca 10min. pěšky. A kde já nakupuji muškáty a další balkónové kytičky? V Karviné je obchodní dům Tesco. Když přijíždíte směrem od Českého Těšína, popř. od Stonavy, vjíždíte hned před Tescem na malý kruhový objezd. Odbočíte hned první výjezd vpravo. Pojedete cca 30m a cestou zase hned vpravo. Zhruba za 3km přejedete státní hranici a bdete v Polsku Hranice je téměř neviditelná, je to jedna vesnice. Pak ujedete cca 4km a po levé straně před vámi bude obchodní středisko. Cesta zatáčí před ním ddoprava, Vy se však dáte kolmo doleva. Před sebou uvidíte nápis ZAHRADNICTVÍ a budete cca další 2km sledovat tyto nápisy. Jsou tam velmi velké skleníky, kde jsou všechny druhý ve stovkách nádherných exemplářů a desítkách druhů. Takže: "Nákupu Zdar" :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
ales_22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 9.129 (?), 4.4.2016 13:51

Není lepčí místo odstavce s navigací vlevo / vpravo vložit odkaz na mapu? :-)  A můžete to tam navštívit i virtuálně, je tam StreetView.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika