Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 

Trvalky > Napadená hortenzie

Napadená hortenzie

host - xxx.xxx.76.188 (?)
4.7.2019 19:46
Tento příspěvek (zjistit adresu)
Již několik let mám hortenzii velkokvětou a dodnes jsem si myslela že její pěstování je bezproblémové, ale teď se na ní objevil nějaký škúdce nejprve to vypadalo jako takový divný povlak ale při bližším zkoumáni je tam i nějaký zakuklenec tak prosím poraďte co je to zač a jak a čím ho zničit děkuji za rady
Obrázky:
Hortenzie
Hortenzie
Připojit reakci   
Nábytek Vladeko - dřevěný zahradní nábytek, doprava po ČR zdarma

Napadená hortenzie

Velvetina (41) - xxx.xxx.156.100 (?), 10.8.2019 15:32
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Stalo se mi na hortenziích totéž již vloni. Nechala jsem tomu volný průběh, ale to nedoporučuji. Škůdce mi hortenzie hodně oslabil, takže letos jsou květy velmi malé a hortenzie zbědované. Jedná se o puklici hortenziovou, je to nově zavlečený škůdce. Postříkala jsem a uvidím, jestli to zabralo. Určitě doporučuji na nic nečekat a pořádně postříkat s použitím smáčedla (stačí jar apod.). Nezapomeňte keř rozhrnout a postříkat i všechny větve a taky se snažte smáčet i spodky listů. ideální je stříkat na jaře, do konce května, dokud jsou larvy ještě pohyblivé a nezabalené v bílém ochranném chomáčku. Potom postřik zopakovat koncem června a v červenci.

Připojit reakci
Kulinářské fórum - recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty
Proč?6.8.2020
Nakládání a vakuování masa na uzení20.7.2020
Maso jíž ze začátku černé16.7.2020
Nakládání a vakuování masa na uzení12.7.2020
Nakládání a vakuování masa na uzení11.7.2020
Nakládání a vakuování masa na uzení9.7.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů