Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
a co se tyce tech krtincu na loukach sbiram tak,,, jenze jsem to uz zase nestihla, ta zima je tak trochu divoka, vyberu si krtince treba pri nedelni prochazce dcerkou po louce, ze je manzel mi zase posbira v pondeli a ejhle snih a zase nic.,,, tato zima je fajna..jednou teplo druhy den snih... mala semnou stavi treba rano po snidani snehulaka a po obede se nemame na co podivat protoze snih roztal, ze jeste jsem zacla fotit... ale krtince jsou fakt dobra vec,,,tak dobre prokyprenou pudu nemam ani na zahone na zaleninu... ale pokud chcete mit pokoj na zahradce od hrabosu, zasadte tam řebřik kralovsky... ten smrdi dost.,,no popravde smrdi i mi kdyz kolem neho jdu ale zato pohled z okna je nadherny na tu kvetinu...
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika