Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kaktusi,

- omlouvám se, nevšimla jsem si, že jste příspěvek nazval kvíz - tzn., názvy znám.

Nepopudil jste mne, podle mého ani tak příspěvek nevyzněl. Jen jsem se snažila vysvětlit, proč podle fotky je určení kultivaru téměř nemožné. Vím to z vlastní zkušenosti, kdy jsem se pokoušela dopátrat jména kultivarů denivek z vlastní zahrady (záměna objednaných, noname podárky). Nepodařilo se mi. Velmi obtížné je i dohledání denivky, pokud znáte pouze část názvu.

Věřte mi, pokud bych sem dala fotku denivky kt. jsem koupila mimo netové zahradnictví (tzn. fotka nevisí v nabídce) k určení - kultivaru bych se nedopátrala.

Mmch, fotky publikované v těchto nabídkách jsou mnohdy zavádějící. Před objednáním si vždy kontroluji vyobrazení s realitou (tzn. publikované f. ze zahrad, pokud na netu jsou dostupné), leckdy jsem dost nepříjemně překvapená.

Ptž píšete slovenštinou, dovolím si předpokládat, že Vaše denivky pocházejí z hostazahrady - mýlím se?
Mám od nich hosty, byla jsem velmi spokojená.

Ano, na tomto serveru jsem pouze jako "host". Registrovat se nechci, píšu sem velmi sporadicky. Nicméně se od této doby alespoň své příspěvky podepíši

Květa

Denivky také patří k mým oblíbencům, pěstuji asi 30 kultivarů.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika