Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Afrikány jsou taky super, vloni jsem dělala nový záhon - rehabilitační pro ronďáky těsně před smrtí, z většiny už zbyly jen pahýly. A aby mi tam mezi nima nerostl jen a jen plevel, tak jsem tam rozházela semínka afrikánů, sesbíraných rok předtím po zahradě. Vyrostlo superafrikánové houští, ač to nebyly ty vysoké(které nesadím) vyrostly v té nové zemině do superobřích rozměrů a plevely tam fakt nepustilyyes

Normálně jsem si říkala, že půjdu tedy zahradou a budu ještě sledovat, na co jsem zapomněla a co se hmyzákům líbí. Ale je tak strašné vedro, že jsem zalezla a jezdila na vysavači, ač úklid není zrovna moje hobbywink A všechny kytky letos tím horkem odkvétají tak strašně rychle, že už polovina je jich zapomenuta. Momentálně bouřka nad náma, bouřka pod náma...sad a my jen doufáme...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika