Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Máte naprostou pravdu, mě nějak hlava nebere, že jsou lidi(a ne jen důchodci, jako moje máma a tcháni) kterým nevadí, že něco neví. Já na to mám doslova úchylku, děsně mi vadí, že něco nevím a jsem jak na trní, když to nezjistím, nejlíp okamžitě. V dnešní době internetu a chytrých mobilů je to otázka pár minut. Problém je v tom, že já chytrý mobil nemám. Do zahrady je to věc nepraktická, je velký a špinavýma rukama se nedá používat. Ale když sedíme s mužem v obyvču a v telce se něco řeší, co neznám, pokud neví ani on, hned mu diktuju: hledej! On se vždycky tváří otráveně, nebo se ani nehnewink takže vydržím pár minut a letím ke compu, si to zjistit. Pokud jsem někde venku, jsou to mukacheeky Nic na tom nemění fakt, že mám sklerózu a zjištěné info mi v hlavě dlouho nezůstanelaugh Ale v ten daný okamžik to prostě potřebuju nutně vědětwink

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika