Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám obrovskou zahradu s x druhy stromů(i ovocbých, keřů(i plodících) a trvalek(i bylinek) Celou zahradu jsem si naprojektovala a pomocí zahradníků(nebylo by to v silách jednoho člověka) vysázela. Zemina je tu hrozná, plno kytičkám se nedaří, postupně hynou a i když bych je tu moc chtěla(měnila jsem i podmínky, půdu, stanoviště) prostě je musím oželet. Proto jsem ráda za každou rostlinku, které se tu daří a dokonce se množí. Většina trvalek je polovičních, než mají lidi v kvalitní zemině, ale nevadí, stejně mne těší. Nechápu stesky Tulipánka. Zahrady se přeci fotí, když je všechno nejkrásnější a navíc, na fotce to vždycky vypadá o několik stupňů lípwink A že kytička vybledne a není jako ze žurnálu? To je přeci normální... v padesáti už také nebudete jako majolenkawink Zahrada přeci není na to, aby jsme s ní ostatní ohromovali, ale proto, aby těšila hlavně nás a vnesla trošku krásy do šedivých dnísmileyKonvalinka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika