Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Věřím, že by nestíhali, ostatně v katalogu mají psané, že zasílají podle pořadí došlých objednávek. Třeba Najmanová zasílá už také. Není přece problém dát cibule do chladna nebo tepla, jak potřebují.Trvalky vždycky šoupnu na balkon, když hlásí pod -5°C, tak přes ně hodím noviny.Případně je lze dát někam ven a hodit chvojí, snad si jako zahrádkář poradíte. Oni je mají také venku. Anebo si domluvit termín, pokud to obchod nabízí,  jak je tu také psáno. Ale já jsem radši, když mám doma kytky před výsadbou a ne na poslední chvíli. Mně třeba vyhovovalo, že mi na mé dotazy ohledně nové pivoňky p.ing.Nejedlo velmi ochotně odpověděl. Pokud vím, tak je i členem Gladirisu, zabývá se i šlechtěním rostlin, není to pouze obchodník. Ostatně nikdo vás nenutí si u nich dál objednávat, když vám to nevyhovuje.           Lída

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika