Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zajímalo by mne u primulek, když mi doma pokaždé dosti schřadnou - odkvetou a okolní lístky oschnou a zůstane jen srdíčko zelené a zdá se pevné - mohu i takovou to primulku zkusit zasadit? Jen nevím, jestli mi vydrží, než letos sleze sníh... Nevím, co dělám špatně, ale většinou mi primule doma nevydrží moc dlouho - snažím se je zalévat jen na dno misky méně, ale častěji, aby nebyl subtrát moc mokrý a zase hlídám, aby nevyschnul úplně, ale i tak se mi to moc nedaří - vždy po několika dnech - max. týdnu zbytek poupat jakoby zaschne a listy zežloutnou nebo zhnědou a zbyde jen zelený střed. Nevíte někdo, co s tím? Popřípadě, kde by se dal sehnat životaschopný pertklíč, který by se dal normálně vysadit na zahrádku? A kdy je pro to nejvhodnější doba?  Děkuji moc za info!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika