Uz nekde uzraly tresne?



host - 91.196 (?)
3.6.2020 13:56

Daník-granule musejí být navlhčené-buď z nebes, či v případě sucha pak lidským přičiněním...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10   
                     
Peter.pe - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (199) - 64.14 (?), 3.6.2020 15:26

My uz v Bratisaleve mame obrane :-)

ceresne
ceresne
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 91.196 (?), 3.6.2020 13:56

Daník-granule musejí být navlhčené-buď z nebes, či v případě sucha pak lidským přičiněním...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10084) - 70.240 (?), 23.6.2021 20:49

Chtěl jsem původně "blahořečit" BURLATU, kerého je dost a hlavně nepopraskal, jak to on umí, ale dal jsem si po něm Karešku a to je tedy také moc dobrá třešnička.. Burlat zpočátku oslní svou chruplavostí, ale dobře vyzrálé srdcovky nejsou o nic horší. cheeky

Burlat
Burlat
Burlat
Burlat
Granát
Granát
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 203.105 (?), 26.6.2021 11:43

v himalajach (800 mnm) prave dozrieva Rivan, aj ked asi tyzden by potrebovali. zvláštne je, ze kvitnu neskor ako Lapins alebo Napoleonova a dozrievaju skoro. ostatne ceresne budem mat tak za mesiac a pol (ked vy si uz na ceresne nespomeniete ani). to su tie dobre spravy. zla sprava je, ze mi vsetky ceresne zozrali vtaky!!! lebo ako jediny siroko daleko mam taku skoru odrodu ceresne. 

no a mam este jednu otazku. Rivan na vtacnici, dovoz CR. vdaka bohu za ceskych pestovatelov. rastla krasne, ale v zime zjavne zamrzli konare, teda polovica je suchych. ked je cely konar suchy, tak jasne ze to dam prec. ale co robit, ked niekde na konci raší, su tam nove vyhonky, listy? mam take konare ponechat s tym, ze ten mlady vyhonok bude tahat ziviny a vyrašia mi nove vyhonky aj na tom "vyholenom konare" alebo mam to vsetko orezat? dakujem za radu. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10084) - 70.240 (?), 26.6.2021 12:22

Vtákom letos Rivan moc nechutnal, protože byl drobný a podřadný, dalších třešní si moc nevšímají, jelikož ze stromů nemizí. Kosi mně teď až tolik nevadí, hoší jsou ty špačci co pravidelně přilétávají na švestky koncem srpna. Chce se Vám vyrábět nějaké strašáky a věšet je na stromy? Asi ne. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 91.196 (?), 26.6.2021 12:59

Konáre možno zamrzli, ale možná i dostaly šlehu monilií. Na plašení ptáků jsem používal makety koček jednoduše vyrobených z usušených, výkupci nedoceněných králičích kožek. Co jsem přestal kr.chovat, se stejným úspěchem vážu do korun třešní dětmi vyřazené plyšáky-vylepšil jsem je mašitím dalších dvou rudých, lesklých očí na opačný konec těla-mazec, kosové a špačci berou po spatření dráhu rychlostí Boltalaugh.Taky fungují hustě pověšené pásky nastříhané ze stříbřitého, vnitřního obalu čtvrt a půl kilové kávy-ty dávám i nad jahodiště.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7,  8,  9,  10   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika