Už jste začali s odběrem roubů?



Hospůdka na mýtince - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (105) - 38.61 (?) 
12.12.2017 1:11, zobrazeno: 1997x

Rád bych se zeptal, zda již odebíráte rouby peckovin a jádrovin pro jarní roubování, nebo je lepší ještě počkat. Chtěl bych využít tuto předvánoční oblevu. Myslím, že je optimální období. Přeci jen 550 mnm a Mariánskolázeňsko je v lednu pod sněhem a skoro pořád mrzne.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
ivan z okénka - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (800) - 184.133 (?), 12.12.2017 7:19

Pár roubů, od lidí, se kterými se vidím jen málo už mám a už jsem i něco dával, jinak si udělám čas teď o víkendu. Nařežu to, co vím že udám, ostatní až dle požadavků, potřeby. Po obědě by nemělo mrznout. Ve sklepě jsou tři stupně, půjdou do vlhkého písku. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.81 (?), 12.12.2017 8:11

Pro peckoviny je ideální doba, na jádroviny je čas. Uskladněné rouby jabloní chutnají myším, tak je radši zimuju na stromech.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Kamil Hasman - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (491) - 26.106 (?), 12.12.2017 11:27

Rouby peckovin jsem již odebral, zabalil a uskladnil. Jádroviny chystám dle požadavku konkrétního zájemce od prosince do počátku března. Snažím se co nejvíce zkrátit dobu mezi nastříháním roubů a jejich odesláním, mám pak lepší přehled o zásilkách a roubech.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika