Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den... CD uspešne fungujú tu je tých špačkov strašne veľa, keď sadne na strom 500 ks tak za tri dni nemá nikto nič... CD dávam po 2 ks na asi pol m špagát a nahádžem ich na konce tenkých konárov... úspech zaručený až mi bolo tých špačkov aj ľúto lebo ostali tam čerešne ku ktorým som sa ani ja nedostal.../aj tam zhnili/    vietor časom otrasie tie CD na zem, tak ich pozbieram / preto ich nevyhadzovať velmi vysoko/  tak potom si na to vtáci nemajú čas zvyknúť... a pri novej úrode ich nahádžem opäť na stromy... Je to zadarmo, tých CD je dnes už všade až prebytok, nerobí to hluk a vydržia aj pár rokov.../aj keď na niektorých opadá tá leskla plocha, fungujú aj tak/        Juraj

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika