Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám skoro stejný problém. Protože mám malou zahrádku, rozhodl jsem se zakoupit třešeň špičák Narana na podnoži Gisela 5. K mému překvapení tato třešinka narostla ze 60 cm na více než dva metry. Volal jsem prodejci zda je možné takový přírůstek na této podnoži za necelý rok? Bylo mě řečeno, že má asi dobré podmínky a mám ho příští rok sestříhnout na požadovanou výšku ca 1m. Jak je vidět na snímku, ve vrcholové části už rozvětvuje. Má cenu tento stromek znova seříznout víc než o 1 m? Co se týč podmínek tak si také nejsem jist, protože mám na pozemku ca 20 cm zeminy a potom samý jíl. Pro stromek jsem vykopal díru asi půl metru v průměru a 50 cm hlubokou. Prosím o radu, zda tuto třešeň řezat dle návodu prodejce nebo nechat?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika